trucalling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trucalling

Forum about tv show Tru Calling
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За сериала!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Letavia
corpse
corpse
Letavia


Брой мнения : 12
Age : 40
Localisation : София
Registration date : 17.06.2007

За сериала! Empty
ПисанеЗаглавие: За сериала!   За сериала! Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 11:03 pm

За сериала! Cottonmouth02wu6

Звездите в “Свръхестествено” (Supernatural) са Дженсън Екълс и Джаред Падалеки в ролите на Дийн и Сам Уинчестър: двама братя, които пътуват из страната, търсейки техния изчезнал баща, а по пътя си срещат зли духове, с които трябва да се справят.

Сам Уинчестър е колежанин, готвещ се за правното училище, решен да избяга от семейното си минало – за разлика от по-големия си брат, Дийн. От малки, баща им е обсебен да намери злите сили, които са убили съпругата му и подготвя двамата си сина, за да му помогнат. Те израстват като ловци на свръхестественото. Сам избягва от този начин на живот след гимназията и сега живее щастлив живот с приятелката си Джесика, и обещаваща бъдеща кариера. Дийн както винаги застава зад баща си и се пресъединява към лова.

Дийн отива при Сам за помощ, когато баща им изчезва. Сам трябва да се присъедини към брат си, за да го намерят. Двудневното му пътуване прекарано в търсене на изчезналия Джон Уинчестър се превръща в постоянна мисия след ужасна трагедия, която унищожава щастливия му живот.
Двамата братя, обзети от трагедия и кръв в тяхната мисия, пътуват през страната, срещайки се с ужасяващи и опасни сили, повечето смятани за нищо повече от суеверие и фолклор, като Жената в бяло, Индианският звяр, познат като Wendigo, Пътническите фантоми, които причиняват самолетни катастрофи, Кървавата Мери и много други мистични същества.


Последната промяна е направена от на Нед Юни 17, 2007 11:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://supernaturalbg.freeforums.org/portal.php
RoseRed
Admin
Admin
RoseRed


Брой мнения : 73
Age : 41
Registration date : 17.06.2007

За сериала! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сериала!   За сериала! Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 11:06 pm

Дойдохме си на думата Smile. Къде красиви жени без красиви мъже, а с Илайза наоколо какво остава да кажем ако липсваха и двамата братя Уинчестър без тях се губим в мрака.
Гони ме демон Дийн HELP ME !
Върнете се в началото Go down
https://trucalling.bulgarianforum.net
divata_airis
corpse
corpse
divata_airis


Брой мнения : 19
Registration date : 19.06.2007

За сериала! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сериала!   За сериала! Icon_minitimeСря Юни 20, 2007 12:40 am

Е, аз вече казах, че те са в големият ми розов лист с мъже, които се броят лична собсвеност на Полсън и ги не пускам, не давам- ще хапя ви казавам. Laughing Не, не съм добре, ама вие си ме знаете - ценя красивите мъже, много. Та, тия двамцата тук, видя ли ги и от патологичен случай, веднага ставам клиничен. За разлика от Рали, мен не ме гони демон, щото демона съм аз и гоня Дийн и Сам, така че вие ги спасявайте, ако можете geek
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За сериала! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За сериала!   За сериала! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За сериала!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
trucalling :: Supernatural-
Идете на: