trucalling
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trucalling

Forum about tv show Tru Calling
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой герой ?

Go down 
+4
Your Valentine
Faith
cassie
RoseRed
8 posters

Тру или Джак
Тру
Кой герой ? I_vote_lcap88%Кой герой ? I_vote_rcap
 88% [ 7 ]
Джак
Кой герой ? I_vote_lcap12%Кой герой ? I_vote_rcap
 12% [ 1 ]
Общо гласове : 8
 

АвторСъобщение
RoseRed
Admin
Admin
RoseRed


Брой мнения : 73
Age : 40
Registration date : 17.06.2007

Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 8:21 pm

Кой от двамата герой ви допада повече ? И защо ?

На мен лично Тру 1-во заради Илайза и второ заради това, че се справя въпреки всичко, въпреки че и Джак не пада по-долу.
Върнете се в началото Go down
https://trucalling.bulgarianforum.net
cassie
Newbie
Newbie
cassie


Брой мнения : 1
Registration date : 17.06.2007

Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 8:29 pm

Аз пък съм за Джак. Беше по-интересен персонаж. Тру е вечната доброта, докато в Джак имаше интрига. Той сам не знаеше на коя страна да е, имаше драма на героя. А Тру - Тру е заблудената, добра овчица.
Върнете се в началото Go down
Faith
corpse
corpse
Faith


Брой мнения : 16
Age : 30
Registration date : 17.06.2007

Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 8:52 pm

Аз съм за Тру, защото тя искаше да спасява животи..Бореше се..Пък и тя е постоянен персонаж, а Джак се явява малко разнообразие за мен,да-той наистина беше готин..Особено с последния епизод, но определено ще се застъпя за Тру в името на доброто(и малко женска солидарност)
Върнете се в началото Go down
http://www.funforum.hot4um.com
Your Valentine
Moderators
Moderators



Брой мнения : 17
Registration date : 17.06.2007

Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 3:13 pm

Аз избирам Тру, защотво винаги е била солидарна с мъките на другите, защото се бори със всички сили да спасява. Джак много ми харесваше също...доста интересен персонаж имаше. Ама точно от любимите ми герои...с много дилеми.
Върнете се в началото Go down
ani4ka_89
Moderators
Moderators
ani4ka_89


Брой мнения : 25
Age : 34
Registration date : 17.06.2007

Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitimeПон Юни 18, 2007 3:20 pm

Аз няма да гласувам, защото съм раздвоена и всеки си има плюсове и минуси. Тру си е Тру, неповторима, а пък Джак е по-сложен персонаж, с много дилеми и колебания.
Върнете се в началото Go down
divata_airis
corpse
corpse
divata_airis


Брой мнения : 19
Registration date : 19.06.2007

Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitimeСря Юни 20, 2007 12:47 am

Аз съм за Тру, защото работа на Джак, така и никога не я разбрах- чак рима има. Ми добре де защо му е да преживява и той дните щом трябва да се увери, че умрелият ще умре - тъпо е.И какво му казват труповете? ПОМОГНИ МИ!? Ол, да ще ти помогна да умреш отново. Струва ми се, че това с персонажа на Джак си е чисто и просто, защото нали Тру трябва да има опозиционен образ, ама нещо не са го изпипали като хората. Това си е мое мнение де.
Върнете се в началото Go down
RoseRed
Admin
Admin
RoseRed


Брой мнения : 73
Age : 40
Registration date : 17.06.2007

Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitimeСря Юни 20, 2007 9:45 am

Не съм сигурна, че те казват на Джак "Помогни ми" ако не ме лъже паметта, когато деня на Тру започва отново, започва и този на Джак само, че той вижда отделни образи свързани с този човек докато деня се връща. Сега го преглеждам отново на компа, но не съм стигнала до момента с появяването на Джак, защото чакам субтитри Smile
Върнете се в началото Go down
https://trucalling.bulgarianforum.net
denniza
Newbie
Newbie
denniza


Брой мнения : 2
Registration date : 22.06.2007

Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 7:29 am

Тру си е страшна мацка.Истината ,е че малко хора могат да се справят с това , с което се справя тя.Не ,че Джак не е интересен персонаж.Двамата изправени един срещу друг,добро срещу зло,нали това е идеята.Един без друг не могата.Тру ома невероятно излъчване и много добър поглед.Иначе като нищо ще в инаправи на луди,нали знаете тихите води са най-дълбоки.
Върнете се в началото Go down
^charmed^
Davis
Davis
^charmed^


Брой мнения : 47
Age : 31
Registration date : 27.11.2007

Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 10:26 pm

Аз съм за Тру защото тя показва,че колкото да е трудно едно начинание,ако искаш да свършиш започнатото ще се бориш със зъби и нокти иначе няма да успееш.
Просто страшно се възхищавам на героинята коят е готова на всичко за да спаси невините.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой герой ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой ?   Кой герой ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой герой ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
trucalling :: Анкети с открити и закрити отговори-
Идете на: